kontakt na domov psích seniorů

Veselý starobinec čivav

Kde nás najdete

Hoření Vinice 57

277 41 KLY

Vítáme návštěvy v sobotu po jedné, jen se nám prosím nahlaste dopředu, nejlépe zprávou na Facebooku

bankovní účet

2902185015/2010

IBAN: CZ85 2010 0000 0029 0218 5015
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

qr kod platba

Teta yvetta

+420 728 350 953

veselystarobinec@gmail.com

 

O nás

Jsme azyl pro nemocné a týrané psí seniory

Azyl má aktuálně 17 malých a 1 velká obyvatelka. 12 z nich je v azylu v doživotní péči, 3 jsou nyní k adopci a 3 jsou nováčci, tam se uvidí časem. Pejsci mají k dispozici baráček se zahradou, kde mají bezpečné zázemí.

Péče o psí seniory je nákladná – jenom veterina za loňský rok nás stála průměrně 12 500 Kč na měsíc. Většinou se jedná o čištění a trhání zubů, záněty, kloubní onemocnění a v horších případech i nádory, které je potřeba léčit.

Děkujeme vám, že nám pomáháte zajistit vše potřebné pro naše psí seniory, ať už formou jednorázového finančního daru, adopcí na dálku či zúčastněním se v našich aukcí! Pomoci si vážíme, obyvatelé Veselého starobince čivav

ČASTÉ DOTAZY
Mohu adoptovat seniora domů?

K adopci jsou pouze ti, kteří na to jsou připraveni a to pouze do dobrých rukou. Nové majitele vybíráme pečlivě. Je důležité si uvědomit, že naši obyvatelé si zažili mnoho nepěkného a ve většině případů to na nich zanechalo následky, ať už zdravotní, tak i psychické. Proto není možné pejsky adoptovat bez předchozí zkušenosti s jinými.

jak se k vám pejsi dostávají?

Nejčastěji přicházíme ze zrušených množíren, kde jsme sloužili jako mašiny na štěňátka, které se prodávají tzv. bez PP – žili jsme většinu času v nečistotě, nedostávali příliš najíst a lásku, pohlazení, hraní jsme nepoznali.

Jakým způsobem je nejlepší přispět?

Vážíme si jakékoliv pomoci. Za peníze nakoupíme potřebné, nejčastěji zaplatíme veterinu, popřípadě když nám dochází zásoby krmiva tak je doplníme. 

Kdo je teta yvetta?

Teta Yvetta se o nás všechny stará, ukazuje nám, co je to pohlazení, co je to láska a péče. Snaží se, abychom byli spokojeni, dostali vše co si zasloužíme, ale především abychom byli zdraví, v suchu a teple, s plnými bříšky. [BURÁK]

pepino

JSME NA FACEBOOKU

Sleduj každodenní radosti a starosti obyvatel Veselého starobince čivav, které pro vás pravidelně píšu já, Pepino, šéfíček a redaktor Bobkového listu.

Ztratil se vám pes nebo kočka?

Služba najdimazlicka.cz vám pomůže s jejich nalezením speciální pátrací kampaňí s fotkami na Facebooku a Instagramu. Do pár hodin tak osloví tisíce lidí v lokalitě, kde se váš mazlíček ztratil. Kontaktujte je na https://najdimazlicka.cz/registrovat