Den pro čivavu

Den pro čivavu

Sobota 26. června 2021 v 10h

Zveme Vás z blízka i daleka na druhý ročník Dne pro čivavu. Přijeďte se pobavit, soutěžit, a strávit příjemný den ve společnosti fajn lidí. Na co se můžete těšit? Připravujeme pro Vás maškarní čivaví rej, přehlídku čivav zakončenou volbou Miss čivava. Pozveme chovatelku čivav, aby Vám řekla něco o chovu, výstavách a tak dále. Připravujeme focení kalendáře a kdo bude chtít může svého miláčka v kalendáři mít. Připravujeme ukázku tance s čivavou,. Dále se můžete těšit na ukázku Canisterapie čivav, kterou pro Vás připravuje Dvůr poslední šance.
. Nebudou chybět ani soutěže a mnoho dalšího. Zkusíme překonat loňský rekord 75 čivav na jednom místě. Vítáni jsou čivavy s PP i bezPP, ale i jiná malá plemena psů,
Občerstvení zajištěno. Letos bychom rádi i grilovali .Moc se na vás těšíme.
Akce se bude konat zde : Karatábořiště Lounky, Lounky 2, 41301 Roudnice nad Labem. Je možnost se ubytovat i na více dní. https://karakemp-lounky.webnode.cz/
Areál je oplocen a je potřeba dodržovat bezpečnost a čistotu. Prosíme o vlastní sáčky na exkrementy i když budou i od nás k dispozici.
Doprava na akci : Vlak/bus – Roudnice nad Labem. Poté autobusové nádraží – nástupiště 3 směr Litoměřice. Bus 684 – zastávka Chodouny/Lounky – na znamení! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*