Co je u nás nového

Krásný slunný den přátelé a příznivci
Včera jsme musely s Nelkou doprovodit Tobiášee na veterinu . Víte my dvě se strašně rádi vozíme v kočárku a tak otravujeme až nás tetka naloží a jedem. Tobík kapku kňoural fakt mu bylo prťavě ono ne že by mu bylo dneska lépe. Hodně leží a pospává. Představte si, že dostal do misky úplně něco jiného než my ostatní ten se má co měl kuřátko,zeleninku a trochu rýže. Stoupla jsem si vedle něj a když se otočil ujídala jsem mu z jeho misky .No co je jinak nového přijede holčička merlinka, tak ji tetka chystá misku, pelíšek, deku a pár hraček. My jsme na ní moc zvědavé budu jí muset vše vysvětlit a tak snad se jí bude u nás líbit. Včera to povídala tetka paní doktorce tak ta se na ni taky těší.
Teď to nejdůležitější moc děkujeme paní Lence Gundzové, paní Martině Šilerové, paní Haně Brožové, paní Beatě Polakovičové, paní Simoně Chytilové, paní Markétě Struncové, paní Julii Lindtnerové, paní Ule Cankové, paní Žanetě Tomšové za korunky. 💚 Moc si toho všichni vážíme
💚 Tobiáš už má adoptivní rodinu na dálku adoptovala si ho Benešovská banda, kterou šéfuje inženýr Klif. On se totiž Tobík zamiloval do Krákorky, která je u nich nová oni oba stejně krákorají místo štěkání a mňoukání . Také mu poslali měsíční příspěvek ten se má a já furt nic. Venku se něco děje slyším sousedovic psa tak se utíkám podívat. Přeji Vám pěkný zbytek dne a hezký víkend.
Stella 😘💚🐾

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*